Listeleri Karşılaştır

Sühran Aras Kimdir?

Sühran Aras

Lüks Konut Uzmanı

İstanbul doğumluyum. Evli ve bir kız çocuk annesiyim. İTÜ İnşaat Fakültesi Çevre Mühendisliği bölümünü bitirdim. Sonrasında çeşitli mühendislik firmalarında alt yapı ve arıtma projelerinde çevre mühendisi olarak görev aldım.

2007 yılında, dinamikleri yüksek olan Gayrimenkul Sektöründeki hizmet eksikliğini de görünce işin üretim kısmından pazarlama ve satış kısmına geçmek istedim. Uluslararası çalışan, kurumsal bir gayrimenkul firması bünyesine katılarak, sektöre adım attım. 6 yıllık çalışma süresince Türkiye çapında birçok ödül kazandım.

2013 yılında Gayrimenkul Sektörü’nde Dünya’nın bir numarası olan Coldwell Banker çatısı altında, Broker/Owner olarak ofisim Coldwell Banker Baras’ı Bağdat Caddesi Suadiye’de açtım.

CB Baras, 2016 yılında Türkiye Ofis Ciro 1.si olurken, yine aynı yıl Coldwell Banker International President’s Premier Club Üyeliği ve Uluslararası Premier Ofis Ödülü’nü de kazandı. Kuruluşumuzdan bu yana gerek şahsım gerekse ofisim CB Baras olarak Türkiye’de ve uluslararası düzeyde aldığımız birçok ödül, müşteri odaklı yaptığımız başarılı çalışmaların en büyük göstergesi olmuştur.

Bu çalışmaların yanı sıra, Coldwell Banker Global tarafından Amerika dışındaki ilk Lüks Konut Eğitmeni olarak seçilmenin gururunu da yaşamaktayım.

Mühendislik birikimlerimi, sektörde aldığım eğitimlerim ve deneyimlerimi sizlere kurumsal bir platformda sunarak, Gayrimenkul ile ilgili tüm süreçlerinizde, ekibimle birlikte Profesyonel Yatırım Danışmanlığı’nızı yapmaya hazırım.